The Hunt - 15. kapitola

22. července 2012 v 10:29 | Syd |  The Hunt - fan fiction

15. KAPITOLA"Omlouvám se, Deane. To auto bylo nahlášený jako ukradený pár hodin před ...," Bobby to nedořekl, protože nechtěl tu myšlenku ani dokončit.

"To je v pořádku," řekl Dean. Měl lepší nápad, než se jen pomstít. "Potřebuju být sám." Vstal a zamířil ke dveřím.

"Deane," řekl Bobby, chtěl ho zastavit. Měl ten pohled ´jdu udělat nějakou hloupost´, který byl charakteristický pro všechny Winchestery.

Dean ho ignoroval a odešel. Chtěl získat nějaké věci a pak musel udělat to, co udělat musel.


***


"Lekce číslo jedna. Můžeme ti ublížit," řekl Billy Bob.

Jasonův bič zasvištěl a dopadl na Samova záda. Ten vykřikl. Bič mu na záda dopadl ještě třikrát a na trup dvakrát. Pak Jason ustoupil. Sam doufal, že lekce skončila.

Zklamal se ve své naději, když si Billy Bob vyndal z úst kouřící cigaretu a začal jí pálit Sama po celém těle. Začal u nohou a postupoval dál k rukám a pak po těle, vedle čerstvých ran po biči.

Když skončil, byl na řadě Ben. Ten se rozhodl, že nepoužije žádný nástroj. Chtěl dělat věci postaru. Udeřil Sama několikrát do obličeje a několikrát do žeber. Pak, pro to potěšení, ho praštil do míst, kam žádný muž nechce být nikdy udeřen.

Sam po úderech krvácel z úst a z ran po bičování, cítil, že má jedno nebo dvě žebra zlomená, a popáleniny byly už jen prostě nepříjemné.

Billy Bob k němu přistoupil. "Uznáváš, že máme tu moc ti způsobit bolest?"

Sam nechtěl uznat, že mu můžou cokoli udělat. Zůstal zcela klidný.

"Zeptám se tě znovu. Jestli si nemyslíš, že jsme neodvedli dobrou práci a nic tě nenaučili, budeme muset být trochu kreativnější. Uznáváš, že máme tu moc ti způsobit bolest?"

Sam věděl, že by se jeho otec za něj styděl, kdyby byl naživu a viděl tuhle chvíli, ale přikývl. Nedokázal toho víc zvládnout.

"Dobře. Tak přejdeme k lekci číslo dvě. Rozhodneme se, jestli budeš žít nebo zemřeš."

Samovi se nelíbilo, jak to znělo. Billy Bob odpoutal Sama od tyčí, ale zápěstí mu nechal připojená k pasu.

Šli zpět k hlavní budově. Hned za ní byl bazén. Jakmile k němu dorazili, Billy Bob do Sama strčil.

Sam tušil, co chtějí udělat, a proto se zhluboka nadechl, než se ponořil pod vodu. Snažil se dostat zpět nahoru, ale nemohl použít ruce a jen velmi omezeně nohy. A řetězy byly příliš těžké. Cítil, jak jeho plicím dochází vzduch. Podíval se nahoru a uviděl, jak se ti tři smějí.

"Jak dlouho ho necháme tam dole?" zeptal se Jason.

"Poznám až bude ten správný čas," řekl Billy Bob, milující pohled do očí otroků plných strachu. Miloval, když mu byl někdo vydán na pospas. To byl problém s lovem. Vždycky příliš rychle skončil. Ale tohle byl způsob, jak by to mohlo trvat poměrně dlouho. Mohli by získávat otroky každý rok. To by byl tak akorát čas, než by jednoho zlomili a byli by připraveni zlomit dalšího. Možná, že by příště mohli dostat ženu. Mohli by ji dokonce použít k chovu. Billy Bob chtěl děti, ale nechtěl ženu nebo někoho, kdo by kazil jejich výchovu.

Vytrhl se ze svých myšlenek a uviděl otroka konečně to vzdát. Skočil do vody a s ostatními ho vytáhl nahoru.

"Díval ses přímo na nás, když jsi byl v tom bazénu. Dnes večer tě potrestáme," řekl Ben. Chtěl se dostat přes ty dvě poslední lekce, než se znovu vrátí k první.

Sam rychle odvrátil oči.

"Jsem na řadě," řekl Jason. Sam byl veden zpět lesem na malou mýtinu. Uprostřed byla hluboká díra. "Vlez tam," řekl Jason a dovedl Sama k okraji.

Sam se podíval dolů a v díře uviděl rakev. Ustoupil od něj, ale ten ho hrubě do té díry strčil. Jason skočil dovnitř a ujistil se, že je Sam v rakvi. Zabouchl víko a vyskočil nahoru. Bratranci začali jámu zahazovat hlínou.

"Nemáme jámu úplně zasypat? On ten rozdíl stejně nepozná," řekl Ben.

"Jak moc?" zeptal se Billy Bob.

Jason zauvažoval. "Tři centimetry nad horní část rakve, přeruší se tak proud vzduchu."

Sam slyšel, jak na víko rakve dopadá hlína. Kopl do víka, ale to se ani nehlo. Neviděl kameru, kterou by ho mohli uvnitř rakve sledovat. Neviděl vůbec nic. Byla tam tma jak v pytli. Měl pocit, jako by nemohl dýchat. Byl zaživa pohřbený. Snažil se zvednou ruce od pasu, ale ty byly k němu stále připoutány.

Když skončili s házením hlíny na víko, popadly své telefony a začali sledovat představení. "Podívejte se, jak se snaží," zasmál se Jason.

Když to Sam nakonec vzdal a rezignovaně čekal na smrt, vyhrabali ho.

Ben ho dovedl k velkému stolu. Přivázal ho na něj a zapálil pod ním oheň. Sam cítil teplo.

"Chci mít grilovanýho otroka," zasmál se Billy Bob.

Sam cítil, jak mu po tváři stéká pot. Jeho mokré oblečení z bazénu bylo během pár okamžiků suché.

"Člověče, on omdlel," stěžoval si Billy Bob. Zábavnější by bylo sledovat, jak panikaří.

"Sundáme ho. Až se probere, začneme se závěrečnou lekcí."


Translation © 2012 by Claudi
Correction © 2012 by Syd


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama