17. kapitola - Seznam šmejdů

28. července 2016 v 17:23 | Syd |  Bobby Singer's Guide to Hunting

Seznam šmejdů
Když už mluvíme o Johnovi, tady je něco důležitého - určitě nechci zapomenout na všechny lidi, které nemůžu vystát. Oběhl jsem několikrát kolem Slunce, udělal jsem si podíl přátel a ještě mnohem větší podíl nepřátel. A to budou ti, kteří si pravděpodobně zatančí na mém hrobě, až odejdu. Poslouchejte, vy idioti, já bych vám udělal to samé. (Nebudu jmenovat lidi, kteří jsou už mrtví. K čemu by to bylo?)

Kurt Dremler. Kvůli tomu, že mě nechal samotného bojovat se strigou v Orlandu, zbabělý bastard.

Jason Larson. Ten zmetek mi dluží víc peněz, než kdokoliv jiný, koho jsem kdy poznal. Vytahal to ze mě postupně v průběhu patnácti let. Pokaždé, když jsem ho viděl, ten chlap potřeboval na něco pět babek. Jdeme na oběd, zapomněl si peněženku. I když jsme šli na ryby, zapomněl své náčiní, musel jsem zastavit u obchodu a koupit další. Vrátil mi to... nakonec po velkém popichování.

Alexis Sinclairová. Žena, která vlastní pozemek přímo za mým. Tato žena mi způsobila více problémů, než většina monster. Ona prostě nebude poslouchat důvody. Dělá to hluk, dámo, je to drtič aut! Bože. Zavolat na krajský úřad více než jednou, proč ne?

Derek Knightley. Za tu dobu s bolestí hlavy. Dluží mi novou brokovnici, novou sadu koncových světel a něco z mé důstojnosti.

Michael Wal. On ví proč.

Šerifka Millsová. Kolikrát jí to musím vysvětlovat - řídil jsem takhle schválně. Jen to dopadlo špatně a dostal jsem se až do města. A mohl jsem se několikrát v baru poprat a o něco víckrát v průběhu posledních dvaceti let jsem se napil, ale to není nic špatného, pokud se to zprůměruje. Vždycky jsem jí říkal, že když se chci opravdu opít, dělám to v pohodlí svého domova. Millsová se trochu vykoupila v posledních několika letech, ale stejně bych jí rád věnoval nějaké své myšlenky. Škoda, že teď nemám žádné navíc.

M. Night Shyamalan. Ten chlap mi dluží $ 8,50 za Ženu ve vodě.Translation © 2016 by Syd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | 1. srpna 2016 v 15:14 | Reagovat

Hm, šerifka Millsová by si skutočne zaslúžila viac myšlienok.
Vďaka za ďalšiu kapitolu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama