19. kapitola - Alfové

2. srpna 2016 v 21:06 | Syd |  Bobby Singer's Guide to Hunting

Alfové
Příšery nejsou jako lidé. Některé z nich se snaží splynout a některé si myslí, že jsou lepší než ostatní. Ale je tu jedna konstanta: pracují podle odlišných pravidel než my. Mají svou vlastní sociální hierarchii a zvyky, z nichž mnohé nikdy nepochopíme. Nejlepší příklad toho jsou alfové. Po mnoho let lovci předpokládali, že každé hnízdo upírů, co vybili, bylo oddělené, osamělé království, které nemělo žádnou souvislost s ostatními hnízdy po celém světě. To bylo předtím, než jsme zjistili, že každý z tvorů měl psychické napojení na šéfa, alfu.

Ostatní bytosti mají stejný systém. Vlkodlaci, skinwalkeři, wendigové, měniči, ghúlové, džinové, přízraky... všichni mají své alfy.

Jak bojovat proti jednomu z nich? Vy bojovat nebudete. Pokud si myslíte, že je těžké zabít normální monstrum, představte si, že tihle bojují na zemi už doslova tisíce a tisíce let, zdokonalují své schopnosti a pilují si svoje drápy / tesáky / cokoliv.

V každém střetnutí s alfou jsme byli překonáni. Když to nezvládli chlapci Winchesterovi, nezvládnete to ani vy. Nerad vás shazuju, ale nemáte žádnou šanci - jako vločka v pekle.Translation © 2016 by Syd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | 4. srpna 2016 v 12:51 | Reagovat

Na moju veľkú radosť, ochota prekladať Ťa stále neopúšťa :-)
Vďaka za ďalšiu kapitolu.

2 Syd Syd | 4. srpna 2016 v 20:31 | Reagovat

[1]: Neboj, neopustila a hned tak neopustí ;-) Jen ten nedostatek času mi v tom občas trochu brání...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama