24. kapitola - Smažená jídla

28. listopadu 2016 v 21:05 | Syd |  Bobby Singer's Guide to Hunting

Smažená jídla
Bože, padám do tmy. Všechno mizí. Co je ještě potřeba si pamatovat? Dobře. Nemusí se to zdát důležité, ale pro mě to důležité je. Má oblíbená smažená jídla:

Kuře s opečenou slaninou. Existuje. Dal jsem si to v Lincoln County Fair čtyři roky zpátky. Ve stejný den jsem se setkal s dámou jménem Reba, zamiloval jsem se do ní od hlavy až po ocelové špičky bot, mohl jsem se s ní oženit... pak jsem se druhý den ráno probudil a nemohl tu ženu vystát. Bylo to jako dobré kuřecí se smaženou slaninou. Velmi vám to doporučuji. Musíte to ochutnat, než zemřete, protože jinak váš život prostě nebude kompletní.

Smažené rolky Twinkies. Musím to vysvětlovat? Posuneme se.

Smažené pivní těstíčko. Tohle je vzácné, málokdo to umí, ale když ano... nebe. Myslím to doslova. Když budu v nebi, můžete vsadit zadek na to, že tohle tam budu jíst. Navíc zvyšuje i snižuje. Smažené jídlo zvyšuje krevní tlak, pivo vás uvolní. Vyrovnává se to hned po snědení. Věda.

Pečený krocana. Bez něj by nebylo Díkůvzdání. Když jsem byl dítě, nebylo by to Díkuvzdání, aniž by se jeden z mých strýců neopil a neprojel svou čtyřkolkou kurníkem našeho souseda. Tímto způsobem dostanete k večeři jak krocana tak i kuře, protože můj stařík musel zaplatit za mrtvé slepice. A my jsme neplýtvali jídlem jen proto, že mělo na sobě stopy pneumatik.

Smažená pizzu. Jednodušší, než si myslíte. Dělají ji na jednom místě v Sheboyganu. Ten přepálený olej by tam mohl zabít člověka, který by se v té díře jen jednou nadechl. To znamená, že jsem si nikdy nenechal ujít příležitost sníst něco, co je mastné na vnější a vnitřní straně.

Flautas. Honil jsem Wendiga přes mexickou hranici v roce 1994, nakonec jsem tam zůstal měsíc. Byla tam malá kavárna, nic víc než neonový nápis v okně obývacího pokoje jedné ženy... nejlepší jídlo, co jsem kdy jedl. To místo ani nemělo jméno, jen neonový nápis, který hlásal: "Flautas". Říkám vám, že bych zabil člověka, kdyby měl v ruce tyhle malé trubičky smažené radosti. Nebylo těžké to tam najít. Řekl bych vám, aby jste to místo vyhledali, pokud budete někdy v těch místech, ale včera jsem slyšel, že celé město bylo zničeno sesuvem půdy - během Apokalypsy. Díky moc, Satane... ty zmetku.Translation © 2016 by Syd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama