28. kapitola - Skrytá vzpomínka

28. listopadu 2016 v 21:11 | Syd |  Bobby Singer's Guide to Hunting

Skrytá vzpomínka
Ahoj. Dean. Znovu. Dlužím vám ještě nějaké vysvětlení.

Jsme všichni zpátky v Sioux Falls a hledáme si další případ. Našel jsem tenhle stoh papírů v koši a přečetl jsem si ho. Netušil jsem, kolik toho Bobby prožil, nebo jak blízko jsme byli tomu o něj přijít.

Bobby nechtěl dokončit tuto knihu. Řekl, že už nic nepřidá. Řekl jsem mu, že je příliš důležitá na to, aby ji vyhodil. Jednoho dne budeme všichni v zemi a někdo bude chtít pokračovat ve věcech tam, kde jsme skončili. Dluží sám sobě dát koncovkou tomuto příběhu, něco po sobě zanechat. Řekl mi, abych to udělal sám, když už jsme tady.

Řekl jsem vám, co se stalo se Zapomněním. Ale je tu chybějící kousek. Poté, co jsme se zachránili ve Starry Night Inn, jsem se zeptal Bobbyho na tu vzpomínku. Co to bylo, že ji Zapomnění tak moc chtěla. Jen zamručel a nasedl do vozu, odjel.

Existují indicie. Četli jste, co napsal, že jo? Ten člověk je navenek mrzout, ale naprosto posedlý rodinou. To je důvod, proč se tak choval k mému staříkovi, protože můj táta měl, co Bobby chtěl - děti.

Pak je tu seznam jmen - pár kapitol zpátky. Napadlo mě, že by to mohla být jména, která si chystal pro své děti, kdyby je někdy měl?

Myslím, že si je Bobby drží v paměti už několik let a uvnitř pláče, ale je to příliš důležité, aby to nechal být. Poslechněte si tohle - myslím, že Bobby chtěl být otcem. Že Karen byla těhotná, když zemřela, a ta vzpomínka byla právě to, jak mu to říká. Nemám nic, jak to dokázat, ale je to tak. Řekla Bobbymu, že bude táta, a několik týdnů později ji musel zabít. Dokonalá vzpomínka, obklopena bídou, smutkem a lítostí. Možná to je jeho poslední dobrá vzpomínka na Karen, jedinou lásku svého života.

Ale je to Bobbyho vzpomínka. Dobrá věc na vzpomínkách je, že jsou soukromé. Nelze je brát nebo s nimi obchodovat nebo je odcizit (většinou). Takže končím s ptaním. Kdyby mi to někdy chtěl říct, zná moje číslo.

Já a Bobby jsme strávili posledních pár dní opravou jeho Chevelle. Totéž udělal pro mě, když byla rozbitá Impala, myslel jsem, že mu to dlužím. Je to... trochu mi to připomíná práci s mým tátou. Pokud Bobby ztratil dítě a já jsem ztratil otce, no... pak možná to, co máme, není špatná náhražka. Bobby má pravdu. Rodina není jen krev.

Translation © 2016 by Syd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama